E-knyga: 16 idėjų, kaip padidinti Jūsų verslo pelningumą

Taip netikėtai-nelauktai šventinis šurmulys rimsta, o pasižiūrėjus pro langą – taip ir norisi patogiai įsitaisyti ant sofos su gera knyga rankose. O dar norint, kad ir darbo rezultatai nesuprastėtų – reikia skaityti ne tik pilkuosius atspalvius.

Manau, kad daugelio norimų perskaityti knygų sąrašas nėra trumpas, tačiau vis tiek pamėginsiu į jį prasibrauti. Taip, taip, aš irgi rašau knygą. Nors procesas vis dar nesibaigė, tačiau pabaiga jau ganėtinai arti. Knyga bus apie smulkaus verslo efektyvumo-pelningumo didinimą, apie tai, kaip pereini nuo amato prie verslo. Tačiau, kol ta knyga išvys pasaulį (laukti liko tikrai nedaug), siūlau paskaityti mano pirmąją elektroninę knygą (ebook‘ą) : 16 idėjų, kaip padidinti Jūsų verslo pelningumą.

Tai per ilgus praktikos metus parašytų straipsnių rinkinys (dauguma jų buvo publikuoti “Verslo Klasėje”), kurį sudėliojau specialiai Jums. Straipsniai atrinkti ir parengti taip, kad kiekvienas juose rastumėte patarimų, kaip pagerinti situaciją savo įmonėje. Jau ne vienas verslininkas yra prašęs manęs panašios knygos/nuorodų rinkinio, kur galėtų surasti visus teminius straipsnius, tad štai pagaliau galiu pristatyti tokią e-knygą ir dalinuosi ja su Jumis!

O šią knygą parsisiųsti galite visiškai nemokamai čia: www.amver.lt/e-knyga-1

Elektroninė, tačiau puikiai subalansuota atsispausdinti ir turėti prie darbo stalo 🙂 Dalinkitės šia nuoroda ir su kitais, kam manote tai galėtų būti aktualu ir įdomu.

Beje, visi užsiregistravę e-knygos skaitytojai pirmieji gaus informaciją apie mano spausdintinę knygą bei specialų kainos pasiūlymą.

Smagaus skaitymo ir sėkmingo rudens !