Liko visai nedaug laiko užsisakyti mano knygą su nuolaida

Jau daugiau nei 15 metų padedu smulkiam ir vidutiniam verslui susisteminti verslo procesus bei iš amatininkų peraugti į verslininkus. Daugiau nei 300 mažų įmonių savininkų ir vadovų sėkmingai pritaikė mano knygoje “Nuo amato prie verslo. Pradžia” aprašomus metodus ir pagaliau tapo savo verslo šeimininkais, galintys daugiau laiko skirti sau, o ne verslui. Savo ilgus praktikos metus paskyriau Apribojimų teorijos (TOC) bei LEAN metodų sėkmingam pritaikymui ne tik didelėse organizacijose, bet ir mažesnėse įmonėse.

Todėl noriu dar kartą Jums priminti, kad specialus išankstinės mano knygos “Nuo amato prie verslo. Pradžia” užsakymas pasibaigs jau rytoj (gegužės 31d.), todėl kviečiu užsisakyti knygą jau dabar. Knygoje aprašiau metodus, kurių iš įprastinių verslo vadybos vadovėlių ir programų niekada neišmoksite, nes net anglų kalba literatūros apie nedidelio verslo sisteminimo procesus beveik nėra!

Pasižiūrėkite labai smagų kvietimą Jums iš saulėtosios Italijos  🙂

Išankstinio užsakymo knygos kaina iki gegužės 31 d. tik 25,20 eur – vėliau kaina kils! Knyga Jus turėtų pasiekti jau iki liepos 1 d.

Tikiu, kad tai bus puikus verslo skaitinys šią vasarą Jums ir ne tik – pagalvokite ar tai negalėtų būti puiki dovana Jūsų bičiuliams?

Paskubėkite, laikas tirpsta 🙂