Kaip įpročiai valdo mus. Knygos Įpročio galia apžvalga

Mano reguliarios knygų apžvalgos neliko nepastebėtos. Neseniai vieno seminaro metu vienas klausytojas klausė manęs, kaip aš spėju perskaityti tiek knygų. Tai visai nedidelė paslaptis – daugumą knygų aš ne skaitau, o klausau. Ne, ne iš torentų parsisiunčiu, o turiu Audible prenumeratą (kurią rekomeduoju ir jums). Labiausiai patikusias knygas nusiperku ir e-book‘ą. Išimtinais atvejais (pvz The One Thing) nusipirkau ir popierinę. Klausausi šiek tiek greičiau nei standartinis tempas, todėl per kelionę iki Klaipėdos ir atgal knygą „perskaitau“. Tačiau neretai tenka išgirsti iš lietuvaičių, kaip „legalios knygos“ – per brangu. Bet gi geras daiktas negali būti „pigus“ ar nemokamas.

Mano apžvalgos pastebėtos ne tik skaitytojų bei ir kai kurių leidėjų (beveik influenceriu tapau). Ir ta proga šiandien noriu ne tik pristatyti puikią Charles Duhigg knygą „Power of Habit“, bet ir pasiūlyti šios knygos audioversiją lietuvių kalba už ypatingą kainą.

Šią knygą pirmą kartą perskaičiau prieš keletą metų. Ji paskatino mane labiau domėtis „įpočių“ tema. Knygoje puikiai subalansuota mokslinė informacija bei pasakojamasis stilius, todėl knyga tikrai nenuobodi. Mano manymu, pati knyga yra geriausia (iš mano skaitytų) „įpročių“ temos reklama. Joje puikiai parodoma kaip įpročiai atsiranda, kaip jie įtakoja mūsų smegenų veiklą ir kaip jie įtakoja mūsų elgseną kasdienybėje bei krizinėse situacijose. Knygoje pasakojamos įvarios realaus gyvenimo situacijos, kuomet suformuojant tam tikrus įpročius, kompanija “Procter and Gamble“ sukūrė milijardus uždirbusį produktą, ar Tony’s Dungy’s sugrąžino sėkmę blogiausiai Nacionalinės futbolo lygos komandai.

Tačiau knygoje pateiktos įpročių keitimo rekomendacijos man pasirodė silpnokos. Vėliau skaitytose knygose apie įpročių formavimą pateiktos rekomendacijos pasirodė veiksmingesnės. Visgi, tai mano asmeninė patirtis, kuri gali skirtis nuo jūsų. Gal jums Chales’o rekomendacijos bus sėkmingos. Tačiau perskaitę šią knygą, jūs neabejotinai sužinosite apie savo (ir kitų žmonių) elgseną daug naujų dalykų. Dar Frederick Matthias Alexander praėjusio amžiau pradžioje pasakė, kad žmonės negali įtakoti savo ateities, bet gali įtakoti savo įpročius, kurie ir įtakos žmogaus ateitį.

Ta proga, kad sutikau pristatyti knygą, kuri yra ne tik anglų kalba, bet ir lietuviškai, Audioteka.lt mano skaitytojams-sekėjams suteikia specialią kainą (tik 4.99 EUR), kuri galios visą savaitę – nuo 2018 rugsėjo 14 dienos iki 2018 rugsėjo 20 dienos imtinai.

Kaip knygą įsigyti:

  1. Paspausti šią nuorodąhttps://audioteka.com/lt/audiobook/iprocio-galia#amver
  2. Įsikelti audioknygą į lentyną
  3. Pasirinkti „Turiu nuolaidos kodą“ (čia reiks prisijungti arba užsiregistruoti, jei dar nežsiregistravot)
  4. Grįžus į krepšelį, įvesti nuolaidos kodą: AMVER
  5. Tuomet spausti „Mokėti“ ir, atsiskaičius, galima bus tiek atsisiųsti MP3 formatu, tiek klausyti per Audioteka programėlę.

Bet jei norite knygą skaityti ar klausyti originalo kalba, tai galite užsisakyti iš Amazon’o pagal šią nuorodą: The Power of Habit: Why We Do What We Do in Life and Business

Knygos audio versiją galite užsisakyti iš Audible: The Power of Habit: Why We Do What We Do in Life and Business

Ir žinoma, jei dar neužsisakėte, tai rekomenduoju užsisakyti mano knygą “Nuo Amato prie Verslo. Pradžia“. Yra ir angliškas elektroninis variantas: From Workplace to Business. The beginning.

Daugiau knygų apžvalgų: https://verslomitai.lt/category/knygu-apzvalga/