Kodėl jums nereikia Citadele banko mokėjimo kortelės

Taip jau nutiko, kad aš turiu Citadelė banko mokėjimų kortelę Mastercard Business. Prisijungimui prie i-banko naudoju mobilųjį parašą. Visgi, susidūriau su viena įdomia Citadelė kortelės savybe – kai tik mėgindavau su ja atsiskaityti internetinėse parduotuvėse, kur yra trijų lygių apsauga, vis gaudavau pranešimą „Vartotojas neidentifikuotas“. Pradžioje maniau – laikini sutrikimai. Tačiau šiandien ryte vėl gavęs tokį pranešimą, nusprendžiau apsilankyti Citadelėje ir išsiaiškinti WTF ?

Apsilankęs kavinėje-banko skyriuje sužinojau įdomių dalykų. O situacija labai paprasta. Jei autorizacija tik mob. parašu, tai Citadelės kortelės neveiks tose e-parduotuvėse, kur yra trijų lygių apsauga. Koks sprendimas? Arba pasiimti ir visada su savimi turėti kodų kortelę (ir bus sumažinti pavedimų limitai), arba už papildomus pinigus pirkti ir su savimi visada turėti kodų generatorių. Sveiki atvykę į XXI amžių.

Į mano klausimą „Ar Citadelė kortelės išsiėmimas buvo klaida ?“, banko vadybininkė pasiūlė pavaišinti skania kava išsinešimui. Kaip kompensaciją 😊.

Moralas ? Jeigu jūs ruošiatės naudotis e-parduotuvėmis ir norite jaustis kaip XXI amžiuje (be kodų kortelių ir generatorių), tuomet jums tikrai nereikia Citadelė kortelės.

Apie šio banko Kreditų departamento direktorės pavaduotojos (ne)kvalifikaciją jau rašiau straipsnyje “Ar bankininkai moka aritmetiką“.  Dabar kyla klausimų dėl IT kompetencijos banke. O jei banke bėdos su IT kompetencija ir su finansine kompetencija, tai kokios tokio banko perspektyvos ?